Bring designer flair to your interior with the Paul Moneypenny Spoton Ivory Cushion. Showcasing a striking leopard cut-velvet design in soft ivory, this 43x43cm cushion adds texture and modern glamour to sofas, chairs and beds. Crafted from a polyester and viscose blend, itās a standout accent piece from the Paul Moneypenny collection.
š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Paul Moneypenny Spoton Cushion - Ivory
| CollectionĀ | Malini |
| Material | 100% Polyester |
| Colour | Polyester and Viscose |
| Dimensions | (H) 43 cm x (W) 43 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 2.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 50 cm x (W) 50 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Paul Moneypenny Spoton Cushion - Ivory
Paul Moneypenny Spoton Cushion - Ivory
| CollectionĀ | Malini |
| Material | 100% Polyester |
| Colour | Polyester and Viscose |
| Dimensions | (H) 43 cm x (W) 43 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 2.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 50 cm x (W) 50 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |
$16.66
Original: $47.61
-65%Paul Moneypenny Spoton Cushion - Ivoryā
$47.61
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CollectionĀ | Malini |
| Material | 100% Polyester |
| Colour | Polyester and Viscose |
| Dimensions | (H) 43 cm x (W) 43 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 2.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 50 cm x (W) 50 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |






















