Add warmth and texture to your interior with the Malini Large Toby Coffee Cushion. Featuring a basketweave jacquard design with refined piping detail, this generously sized 56x56cm cushion brings depth and richness in a coffee tone. Crafted from durable polyester and easy to care for, itās a stylish and comfortable accent for sofas and beds.
š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Large Toby Cushion - Coffee
| CollectionĀ | Malini |
| Material | 100% Polyester |
| Colour | Coffee |
| Dimensions | (H) 56 cm x (W) 56 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 2.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 60 cm x (W) 60 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Large Toby Cushion - Coffee
Large Toby Cushion - Coffee
| CollectionĀ | Malini |
| Material | 100% Polyester |
| Colour | Coffee |
| Dimensions | (H) 56 cm x (W) 56 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 2.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 60 cm x (W) 60 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |
$16.66
Original: $47.61
-65%Large Toby Cushion - Coffeeā
$47.61
$16.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CollectionĀ | Malini |
| Material | 100% Polyester |
| Colour | Coffee |
| Dimensions | (H) 56 cm x (W) 56 cm x (D) 5 cm |
| Weight | 2.65 kg |
| Number of Packages | 1 |
| Box Size(s) | (H) 60 cm x (W) 60 cm x (D) 10 cm |
| Assembly | This item is delivered fully assembled |
| Notes | Dry clean only |






















